Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft.med fotpall. - Bukowskis
Fåtöljer Bröderna Andersson - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB - 1306 2144 - Metropol Auktioner
Fåtöljer, ett par, Bröderna Andersson, 1950/60-tal. - Bukowskis
Se produkter som liknar SNYGG FÅTÖLJ MODELL OSLO DESI.. på Tradera (583991102)